VİP Transfer

Biz Kimiz

Bodrum’a ve diğer şehirlere vip servis hizmeti sunmaktayız.

Şirketler, müşterilerine sundukları hizmetlere göre gelişmektedir. Geleceğe ait olmak, daha iyi bir hizmet oluşturmak için bu araçları ve müşterileri için en iyi değeri aramak demektir. Bodrum Bybedish hizmet sonrası özel şoförlü araç kiralama pazarında olacak; bu güçlü değerler, mükemmel bir vizyon ve iyi tanımlanmış bir misyon vasıtasıyla başarılabilir. Şirketimiz için uzun vadeli bir yol yaratmaya kararlıyız ve müşterilerimizle en iyi hizmeti sunmaya kararlıyız.

Daha Fazlası

Servislerimiz

Bugün rezervasyon yapın ve konforlu yolculuğun tadını çıkarın…

Mercedes Sprinter
Aracımız 2015 model siyah vip yapılmış araçtır .16 kişilik TV Buzdolabı Deri Koltuklu G 20 Zirvesinde Yurtdışından gelen Protokollarda kullanılmıştır aynı aracımız filomuzda beyaz renklisi mevcuttur .
Otobüs 27+1
27 Yolcu (Maksimum) 25 Bagaj (Maksimum) 4 Kapılı Dizel Yakıt Manuel Vites 199 (Asgari) Otobüs 27+1 Yapılan bu işlemler, bizim tarafımızdan sizlere inanılmaz konfor ve özgüven vermek için baştan tasarlanmıştır.
Mercedes Vip Vito Deluxe
VIP Lüks döşenmiş içersinde usb bluetooth vip dizayn özel satranç takımı yatabilen soğutmalı deri koltuklu özel buzdolaplı Mercedes Vito marka 2018 sıfır gerçek vip araçtır. dilerseniz en güncel çizgi / muzik / filmerlerimiz eşliğinde eşşiz bir yolculuk yaparsınız.
Ekonomik Mercedes Vito
Bodrum havaalanı transfer şirketimizden ekonomik fiyatlarla dilediğiniz noktadan dilediğiniz lokasyona Ekonomik Mercedes Vito aracımızla transfer keyfini ayrıcalıklı yaşayın.

VİP Transferlerimiz

Türkiye’nin ve Bodrum’un dört bir yanına vip transfer hizmetleriniz mevcuttur. Bir telefon kadar yakınız. Hemen arayın. 0534 719 11 56 – 0534 031 06 02

Araç Kiralama hizmeti, hem bireyler hem de şirketler ve kurumlar için giderek daha fazla önem kazanan bir ihtiyaç haline geldi. Turizm algısının gelişmesi ve havalimanı sayısının artması ile hem uzun hem de kısa dönem araç kiralamada talebin artışına neden oldu. Çok sayıda yerel ve global markanın sunduğu ayrıcalıklı hizmetler arasından seçim yapmak ise kullanıcı için oldukça zorlayıcı. İşte tam da bu ihtiyacı karşılama fikrinden yola çıkan bodrumbybedish.com sistemli ve güvenli bir yapı ile sunduğu rent a car fiyat karşılaştırma sistemiyle kullanıcının aradığını hızlı ve zahmetsizce bulmasına odaklanıyor.

Bloğumuz

Siz değerli misafirlerimize güncel içeriklerimizi sunmaktan gurur duyarız…

LUXURIOUS WHITE AND SILVER WEDDING INSPIRATION

A glittering silver wedding theme for the bride obsessed with mirrors and metallics Sparkly sequins, spilling orchids and princess vibes…

Read more

“Farklı olan Çekicidir… ”

Kalitede hizmette ve size özel futuristik tasarımlarla en iyisini yapmaya odaklandık.. Çünkü sizin davetiniz bizim özel imzamızı taşıyacak…” Unutulmaz Bodrum…

Read more

Bodrum Düğün Organizasyonu

Daima sizin kadar seçici ve hayalleriniz kadar ilham verici . Hayallerinize hayat veriyoruz. Sizler gibi ilk günkü kadar heyecanlıyız. Neşe…

Read more